Yüz Tanıma

Yüz Tanıma ile herhangi bir video gözetim dağıtımına ek bir güvenlik katmanı ekleyin. Yüz Tanıma, Airadio Airvms ile eşleştirildiğinde erişim kontrolü ve alarm ve arama işlevselliği için daha güçlü bir koruma katmanı gerektiren tesisleri güvence altına almak için idealdir.

Kamera bakış açısı, ifade, yüz kılı, gözlük veya kötü aydınlatma koşullarındaki değişikliklerden bağımsız olarak, gerçek dünya güvenlik uygulamaları için tasarlanmış güvenilir yüz okuma özelliğinin tadını çıkarın. Tüm endüstrilerdeki güvenlik ekipleri artık erişim kontrolü için iki faktörlü kimlik doğrulama sunan bir araca sahip. Perakendeciler ayrıca uyarı bildirimleriyle mülkü tekrar hırsızlardan koruyabilir.

Nasıl Kullanılıyor?

  • Kullanıcıların videoda kayıtlı ve bilinmeyen kişileri aramasını sağlayan güçlü bir arama işleviyle zamandan ve kaynaklardan tasarruf edin. Aynı zamanda birden fazla kamera arasında aynı anda arama yapabilir ve arama sonuçlarını skora veya tarih ve saate göre filtreleyebilirsiniz.
  • Yüz Tanıma, ek bir güvenlik koruması katmanı gerektiren erişim kontrolü uygulamaları için iki faktörlü kimlik doğrulama işlemlerinin bir parçasıdır.
  • Perakendeciler ve kumarhaneler, bilinen hırsızların resimlerini bir blok listesine yerleştirerek tekrar eden hırsızlarla savaşmak için kameralara Yüz Tanıma’yı kullanıyor.
  • Bilinen terör şüphelilerini önceden belirlenmiş bir blok listesine yerleştirerek havaalanlarında, tren istasyonlarında ve diğer kritik altyapı noktalarında terörle mücadele edin.