Hırsızlığı Azaltmak, Hastaları ve Personeli Korumak için Hastane Güvenliği Çözümleri

Sağlık kurumları için güvenlik zor olabilir. Dışarıda, acil durum araçları, hastalar ve konuklar her saat başı gelir ve giderler. İçeride yenidoğan, zihinsel bozukluğu olan hastalar, hareket kabiliyeti azalmış yaşlı insanlar ve yoğun acil servis odaları kaotik olabilir.

  • Bir güvenlik sisteminin dikkate alması gereken çok şey var:
  • Hırsızlığı önlemek ve insanları ve araçları tanımlamak için otoparkları izlemek
  • Sınırlı alanlarda daha fazla kontrol için erişim kontrol sistemleriyle entegrasyon
  • Mümkün olan en düşük toplam sahip olma maliyetinin (TCO) sağlanması

Airvms, personeli ve hastaları korumak, sorumluluğu azaltmak ve vandalizmi, yetkisiz erişimi ve kaçırmayı önlemek için sağlam bir teknoloji karışımı kullanır.

Konumları İzleme ve Güvenlik

Tesis Operasyonları Hakkında İstihbarat Toplama Tüm Güvenlik Sistemlerini Merkezi Olarak Yönetin
Mevcut video ve erişim kontrol sistemlerine entegre olabilecek bir çözüm ile hastaları ve personeli koruyun. Personel ve çalışanların davranışları hakkında bilgi edinin ve güçlü video analitiğiyle erişim kontrolünü iyileştirin.
Verimliliği artırmak için buluttan merkezi BT yönetimi ile çok sahalı dağıtımlarda BT işlemlerini kolaylaştırın.

Hastane ve Sağlık Tesisleri için Airvms Teknoloji Ekosistemi

Airadio, son derece ölçeklenebilir, kullanımı kolay video yönetim yazılımımız (Airvms) ayrıca daha düşük toplam sahip olma maliyeti (TCO) sunar. Mevcut altyapı ile bütünleşir ve gelişen ihtiyaçlarla büyür.

Yerel güçlü video analitiği paketi olan Airvms ve sistem sağlığını izlemek ve buluttaki yazılımı güncellemek için merkezi bir BT yönetim platformu olan
Airvms Enterprise Manager, herhangi bir sağlık tesisi için etkili bir çözüm oluşturmanın merkezindedir.

Güvenlik Sisteminiz İçin İş Zekası

Tüm yönetim seviyelerinde karar alma sürecini geliştirmek için hasta ve personel davranışları hakkında bilgi edinin. İnsanları doğru zamanda doğru kararı vermeleri ve bilgileri içgörülere dönüştürmeleri için yetkilendirin. Ayrıca, dikkat edilmesi gereken bir konu varsa personeli ve kamu güvenliğini artırmak durumunda uyarılar derhal personeli ve güvenliği e-posta veya kısa mesaj yoluyla bilgilendirir.

Airvms Plaka Tanıma (ALPR)
ALPR ile park yerlerine erişimi kontrol eder ve izinsiz kullanımı ve vandalizmi önler.
Airvms Dış Mekan İnsan ve Araç İzleme
Hasta ve personel güvenliğini sağlamak için bir otoparktaki tüm araç ve kişi faaliyetlerini izleyin.
Yüz Tanıma
İki faktörlü kimlik doğrulama ve kısıtlı alanlar üzerinde daha fazla kontrol için anahtar kart erişim sistemlerine Yüz Tanıma ekleyin.
Airvms İç Mekan İnsan İzleme
Personeli ve hastaları korumak ve kaza talepleri için yükümlülüğü azaltmak için yüksek trafikli ve yoğun ortak alanları izleyin.

Aimetis Thin Client: Uygun Maliyetli Çözümle Hasta Bakımını ve İşlemlerini Geliştirin

Airvms Thin Client gözetim kayıtlarını görüntülemek ve incelemek için etkili bir araçtır. Örneğin, hemşirelik istasyonları için video ekranları veya OR izni bekleyen hazır odalar sağlayabilir. Bir akıllı telefondan kolay, beş dakikalık kurulum ve erişim sayesinde, popüler bir seçimdir.

Airvms Fiziksel Güvenlik Cihazı: Küçük Bir Alan İçin Büyük Bir Çözüm

Airvms ekosistemini küçük bir pakette kullanın. Airvms Fiziksel Güvenlik Aracı (PSA), 32 kameraya kadar ihtiyaç duyan küçük sağlık tesisleri için idealdir. Video analitiği seçeneğine sahiptir ve yazılım yüklemesi gerekmez. PSA alanı kısıtlı alanlarda kolayca monte edebilir, bu da onu güçlü ve kullanışlı hale getirir.