Airvms Analitikler

Ağ video izleme sisteminizle daha fazlasını yapın. Airvms Analitikler, daha verimli ve akıllı bir gözetim sistemi arayan işletmeler için idealdir. Güvenlik süreçlerini daha iyi otomatikleştirmek, gözetleme çekimi incelemesini akıllı arama ile hızlandırmak veya sayısız başka uygulama yapmak isteyen kuruluşlar için, pasif gözetleme çekimlerini çok daha fazlasına dönüştürmeye hazır bir Airvms Analitik paketi var.

Gerçek zamanlı uyarı, akıllı video arama ve raporlama ile Airvms Analitikler, kuruluşların ağ videolarının gücünden yararlanma şeklini değiştirme araçları sağlar. Şimdi video analizini kullanmaya başlayın ve daha güvenli ve üretken olun.

Yüz Tanıma

Erişim kontrolü için daha güçlü bir koruma katmanı gerektiren tesisleri korumak için ideal olan sağlam bir video analitiği. Gerçek zamanlı alarmlar ve Airadio Airvms ile eşleştirilir.

Otomatik Plaka Tanıma

100’den fazla ülkeden araç plakalarını otomatik olarak tanıyın ve kaydedin. Girişi engellemek veya onaylamak için belirli plakalar için alarmları ayarlayın.

Dış Mekan İnsan ve Araç İzleme

Tüm hareketli nesneleri algılayıp izleyin ve bunları bir kişi, araç veya bilinmeyen olarak sınıflandırın. Hareket izleri, her bir nesnenin tam olarak nereden geldiğini ve kameranın bakış açısını nerede bıraktığını bilmek için kaydedilir.

Bırakılan ve Kaldırılan Nesne Algılama

Bir sahnede nesnelerin ne zaman eklendiğini veya kaldırıldığını algılamak için ortamdaki değişiklikleri izleyin. Bir öğeyi bir alandan çıkarıldığında veya belirli bir süre boyunca gözetimsiz bırakıldığında güvenlik personelini bilgilendirmek için alarmları ayarlayın. Bu, havaalanları, tren istasyonları ve diğer kamu alanları için ideal bir çözümdür.

Kapalı Yerdeki İnsanları İzleme

Bir kamera çerçevesinde hareket eden insanları algılayın ve izleyin. Bir alana izinsiz giriş tespit edildiğinde alarmlar ayarlanabilir, kalma süreleri izlenebilir ve kaydedilebilir. En yüksek trafik ve ilgi alanlarını belirlemek için perakende mağazalarında ve kamusal alanlarda ısı haritaları da oluşturulabilir.

Kalabalık Tespiti

İç mekan ve dış mekan dağıtımları için gerçek zamanlı doluluk tahmini, kamusal alanları, etkinlik mekanlarını ve kapasitede kısıtlı ortamları izlemek için idealdir. Kalabalık Tespiti ayrıca çok sayıda iş zekası uygulaması sunar.

PTZ Otomatik Takip

Otomatik PTZ, bir PTZ kamerayı otomatik olarak kontrol edebilir, kamera alanındaki hareketli insanları ve araçları yakınlaştırıp takip etmesini sağlar. Bu, dış çevre izleme için idealdir ve ilerideki adli amaçlarla insanlara ve araçlara daha yakından bir bakış sağlar.