Hakkımızda

AIR birçok farklı pazara kablosuz haberleşme ile ilgili ürünler ve çözümler sunan lider bir teknoloji şirketidir. American International Radio EMEA bölgesindeki en büyük Motorola Distribütörüdür. Yazılım ve donanım geliştirerek Profesyonel İletişim Çözümleri sunan bir Sistem İntegratör olmanın yanında standart ürünlerin fonksiyonlarını geliştirerek Mobilize & IT uygulamaları ve çözümleri üretir.
Çözümlerimiz müşterilerimize daha modüler, şartlara uygun, kolay ve hızlı veri aktarımı yapabilen, çoklu frekanslı, çeşitli platformlarda çalışabilen ve kolayca büyüyebilen sistemler sunar.
Müşterilerimizle olan uzun süreli ilişkilerimiz temelinde sunduğumuz:

• Kaliteli Ürünler ve Servisler
• Adaletli ve Rekabetçi Fiyatlar
• Profesyonel Teknik Destek

bulunur ve bunun sonucunda müşteri memnuniyeti gerçekleşir.

AIR’in Vizyonu:
Daha güvenli sistemler ile yaşam güvenliği sağlanarak yaşam kalitesinin yükseltilmesi 

AIR’in Misyonu:
Yarının Mobilize ve IT çözümleri için bugünden çözümler üretmek

Taahhütlerimiz …
AIR, Motorola ile bağlantılı geçirdiği 19 yıl boyunca sürekli olarak hizmet götürdüğü alanları artırmak, ürün çeşitliliğini sağlamış ve telsiz haberleşmesi sektörünün lideri olabilmek için çalışmaktadır.

AIR global çalışmalarının yanı sıra yerelliğe de önem vermektedir.— “Global Araştırma, Yerel Davranma”, destek yapımız ve hizmetlerimiz ile tüm büyük ülkelerde kalıcı olmaya çalışarak bu ülkelerde güven ortamı oluşturmaya çalışmaktayız.

İletişim