Plaka Tanıma

Otomatik Plaka Tanıma (ALPR) sistemi, mülk yöneticilerinin, hükümetlerin, perakendecilerin ve kolluk kuvvetlerinin araç plakalarını yüksek doğrulukla otomatik olarak izlemesini, kaydetmesini ve raporlamasını sağlar. Hem analog hem de IP kameralar için işlevselliği olan ALRP, neredeyse tüm video izleme ağlarına sorunsuz bir şekilde entegre olabilir.

Park Yaptırma

Park uygulaması için otomatik araç erişim kontrolü için plaka numaralarını takip edin ve kaydedin. Plaka numaraları ve görüntüleri, ayrıca 24 saat açık bir park görevlisine ihtiyaç duymadan gelecekteki ücret toplama işlemleri için saklanabilir.

Mülkiyet ve Sınır Güvenliğinin Artırılması

ALPR mülkünüzün güvenliği için yeni bir koruma seviyesi sunar. İstenmeyen araçlara karşı anında ön hat koruması için plakaları otomatik olarak algılayın ve dizine alın ve bunları beyaz ve kara listelerle karşılaştırın. ALPR’yi erişim kontrolü uygulamaları ve arşivlenmiş kara listelerle eşleştirmek ayrıca sınır geçişleri ve güvenlik kontrol noktaları için ideal bir çözüm sunar.

Veri Gücünden Yararlanın ve Müşteri Hizmetlerini Geliştirin

Müşteri plakası bilgilerinden yararlanarak müşteri hizmetlerinizi ve işinizi bir üst seviyeye taşıyın. Müşterilerinize mülkünüze girerken tanımlayın ve müşteriyle konuşmadan önce müşterinin adı, randevunun nedeni ve randevu geçmişi gibi mükemmel hizmet sağlamak için gerekli bilgileri müşteri hizmetleri ekibiyle uyarın. Otomobil bayileri ve otomotiv tamir atölyeleri için mükemmel bir çözümdür.