Airadio Airvms Mobil

Airvms Mobile ™ ile önemli bir durum olduğu zaman önemli bir anı kaçırmayın.

Akıllı telefonunuzda veya tabletinizde dünyanın herhangi bir yerinden Airvms ve bir E4000 Fiziksel Cihazına sorunsuzca bağlanın. Videoyu izleyin ve oynatın, pan-tilt-zoom (PTZ) kameraları kontrol edin, G / Ç cihazlarını yönetin, alarm anında bildirimlerini alın ve çok daha fazlasını yapın.

Anında Olaylara Yanıt Verme

Airvms Mobile, güvenlik personelinin olaylara her zamankinden daha hızlı yanıt vermesini sağlar. Alarmlar ve push bildirimleri etkinleştirildiğinde, güvenlik personeli cep telefonundan veya tabletinden tamamen uzakta veya uzakta olursa olsun, herhangi bir güvenlik ekibi, izinsiz giriş veya istenmeyen bir araç gibi bir olaya karşı uyarılabilir.

Artan Verimlilikle Zaman ve Para Kazanın

Airvms Mobil, yanlış alarmlarla uğraşırken harcadığınız zamanın ve paranın maliyetini bir cep telefonuna hızlıca bakarak azaltabilir. Bir alarm tetiklendiğinde, güvenlik operatörleri – nerede olduklarına bakılmaksızın – mobil cihazlarını kontrol edebilir ve alarmın çekimlerin hızlı bir incelemesiyle ele alınması gerekip gerekmediğini doğrulayabilirler. Bu, güvenlik personelinin yanlış alarmları reddetmesine ve bir olaya müdahale etmesi için ek güvenlik personelini uyarmaya gerek kalmadan olayları anında doğrulamasını sağlar.