Bakım Desteği

Airvms ekibinin özel desteği ile güvenlik gözetim sisteminizi daha da ileri götürün. Video analitik performansınızı, düzenli yazılım güncellemelerini veya öncelikli teknik desteği en üst düzeye çıkarmak için arıyorsanız, Airvms Bakım ve Destek en iyi seçeneğinizdir.

Airvms, Airvms Analytics, E-Serisi Fiziksel Güvenlik Cihazı veya başka bir Airvms ürününü kullanmanız farketmez, Airvms ekibi en çok desteğe ve tavsiyeye ihtiyacınız olduğunda size yardımcı olmak için gereken uzmanlığa sahiptir. Airvms Bakım ve Desteğinin sağladığı temel faydalara bir göz atın.

Öncelikli Destek

Airvms Bakım ve Destek ile, olabilecek sorunları gidermeye yardımcı olmak için bir ekibe sahip olacaksınız.

  • Öncelikli telefon, e-posta ve web desteği
  • Uzak masaüstü yardımı
  • Öncelikli hata ayıklama

Destek ekibimiz, dünya çapındaki Airvms ™ video yönetim yazılımımızdan video analiz ve Airvms Thin Client ™ ‘a kadar herhangi bir Airvms ürününün kurulumu, kalibrasyonu ve optimizasyonu ile ilgili sizinle konuşmak için zaman ayırabilir. Sisteminiz mükemmel bir şekilde çalışıyor olsa bile, olabilecek tüm sorularınız için size yardım etmek için buradayız.

Ücretsiz Yazılım Bakımı

Yazılım güncellemeleri şunları içerir:

  • Yeni ürün özellikleri ve sistem iyileştirmeleri
  • Performansı daha da artıran kısa süreli yazılım sürümlerine erişim

Durum Takibi

IP video izleme sisteminizin rutin Durum İzleme yoluyla en yüksek verimlilikte çalıştığından emin olun. İş ortağı portalımız Airvms Xnet aracılığıyla sistem sunucularınızın ve kameralarınızın durumunu görüntüleyebilirsiniz. Bu, sisteminizin devam eden performansı hakkında sürekli olarak güncellenmesi gereken yöneticiler için idealdir. Durum İzleme kritik aksama süresini azaltabilir ve donanım ve yazılım yükseltmelerinin ne zaman yapılması gerektiği gibi önemli sistem kararlarında yardımcı olabilir.

Durum İzleme aşağıdakilerle ilgili bilgi sağlar:

  • Sistem depolama kullanımı
  • Kameralar ve sunucular gibi bağlı cihazların sağlık durumu
  • Yazılım sürüm durumu dahil olmak üzere önemli sunucu bilgileri

Bulut yedekleme

Sunucu yapılandırmalarınızın bulut sistemimize düzenli aralıklarla otomatik olarak yedeklendiğini bilerek rahat olun.