Basit Hareket Algılamanın Ötesine Geçmek

Hareket İzleyici, üçlü kablolara dayalı özel uyarılar da gönderebilen güvenilir hareket algılama özelliği sunar. Hareket İzleyici ayrıca, standart hareket algılama işlevinden daha fazla işlevsellik sağlayan arama ve raporlamaya da sahiptir.

Axis ağ kameraları ve kodlayıcılar için oluşturulmuş gömülü Motion Tracker uygulaması, önceden tanımlanmış bir ilgi alanı içindeki hareketli nesneleri algılar ve bir olayı otomatik olarak tetiklemeyi mümkün kılar. Hareket İzleyici, geleneksel video hareket algılamanın üstündeki bir adımdır, çünkü yalnızca hareketi algılamakla kalmaz, video kareleri arasındaki değişiklikleri de izler. Sonuç olarak, Motion Tracker bir telsiz veya alarm bölgesine göre alarm verebilir ve ayrıca arama ve raporlama için video yönetim yazılımı (VMS) ile birlikte kullanılabilir.

Güvenilir İç ve Dış Mekan Hareket Algılama

Hareket İzleyici kurulumu kolaydır. Minimum konfigürasyona sahip ve sahne kalibrasyonu gerektirmeyen Axis ARTPEC-4 + ürünleri için güvenilir hareket algılama özelliği elde edin.

VMS ile Basit Alarm Entegrasyonu

3. Parti ürünlerle basit entegrasyon. Hareket İzleyici alarmları, herhangi bir video yönetim yazılımıyla (VMS) çalışabilir, çünkü olaylar doğrudan kamera üzerinde yerleşik kural motoruyla tetiklenir.

Yere göre ara

Standart hareket algılama geleneksel sınırlarının ötesine geçin. Hareket İzleyici ile, Hareket İzleyici analitikindeki meta verileri kullanarak VMS’nizle nesne konumuna göre arama yapabilirsiniz.