Dış Mekan Nesne İzleyici

Karmaşık yapılandırma ve video analizinin düşük doğruluğu geçmişte kaldı. Outdoor Object Tracker ™ (OOT), mülkünüzün etrafında koruyucu bir engel sunarak, Axis ağ kameraları ve kodlayıcıları için karmaşık entegrasyonlar veya izleme hassasiyetlerinden ödün vermeden insanların ve araçların güvenilir ve tutarlı bir şekilde izlenmesini sağlar. Yanlış alarmları azaltın, güvenlik protokollerini iyileştirin ve CPU kullanımını düşük tutarken ve donanım maliyetlerini düşürürken geniş alanları etkili bir şekilde izleyin.

Doğru Geniş Alanlı Video İzleme

Outdoor Object Tracker, geniş alanları ve uzun mesafeleri verimli ve doğru bir şekilde izlemek için mükemmel bir video izleme çözümüdür.

Zaman Kazanın ve Yanlış Alarmları Azaltın

BT’nin kolay 3D modelleme yapılandırması ve alarm kuralları oluşturmayı kolaylaştıran ve yanlış alarmları önemli ölçüde azaltan nesne sınıflandırmasına rağmen zamandan ve paradan tasarruf edin.

Kolay Raporlama ve Arama

Airadio Airvms video yönetim yazılımı (VMS) ile OOT’u daha da ileri götürün. Analitik meta verilerini doğrudan Airvms içine aktararak, OOT, dinamik raporlama ve video aramaya izin verir, böylece güvenlik personeli birkaç saat içinde 12 saatlik çekimleri inceleyebilir.