Perakende Güvenliği için Merkezi Yönetim ve Video Analizi

Airvms, perakendecilerin daha etkin ve akıllı bir dağıtım için en düşük toplam sahip olma maliyeti ve yerel video analitiği olan bir sistemle hırsızlığı caydırmasına ve iş zekasını toplamasına yardımcı olur.

Çok siteli perakendeciler hızlı ve kolay bir şekilde yazılım güncellemelerini gerçekleştirebilir, ayarları tanımlayabilir ve tüm video gözetim sistemi için sistem sağlığını tek bir merkezi konumdan izleyebilir. Bu, merkezi BT yönetiminin buluttaki gücüdür.

Konumları İzleme ve Güvenlik

Tesis Operasyonları Hakkında İstihbarat Toplama Tüm Güvenlik Sistemlerini Merkezi Olarak Yönetin
Çalışanları ve müşterileri koruyun ve güçlü, esnek bir güvenlik sistemi ile hırsızlığı ve sahtekarlığı önleyin.
Gelirinizi artırmak ve müşteri hizmetlerini iyileştirmek için değerli iş zekası toplayın.
Verimliliği artırmak için çok alanlı dağıtımlarda BT işlemlerini merkezi BT yönetimi ile kolaylaştırın.

Perakende Güvenliği ve İş Zekası İçin Aimetis Teknoloji Ekosistemi

Airadio, son derece ölçeklenebilir, kullanımı kolay video yönetim yazılımımız (Airvms) ayrıca daha düşük toplam sahip olma maliyeti (TCO) sunar. Mevcut altyapı ile bütünleşir ve gelişen ihtiyaçlarla büyür.

Yerel güçlü video analitiği paketi ve buluttan sistem sağlığını izlemek ve yazılımı güncellemek için bir BT yönetim platformu olan Airvms Enterprise Manager ile Airvms, herhangi bir güvenlik sistemini devlet gözetim girişimlerinin aktif bir parçası haline getirmenin merkezinde yer alıyor.

İşinizi büyütmek için iş zekası

Tüm yönetim seviyelerinde karar alma sürecini geliştirmek için personel ve müşteri davranışları hakkında bilgi edinin. Bu, insanları doğru kararları doğru zamanda vermelerini sağlayarak bilgiyi içgörüye dönüştürür. Ayrıca, uyarılar çıkış sırasında uzun bir çizgi veya kalabalık oluşuyorsa, bu da müşteri hizmetlerini iyileştirmenin başka bir yolunu personeli bilgilendirir.

Aimetis perakendecilere nasıl yardımcı olur:

Airvms İç Mekan İnsan İzleme
Trafik akışını anlamak için ısı haritaları oluşturun. En fazla trafik üreten ve satışları ve promosyonları öne çıkaran doğru karışımı bulmak için ürün yerleştirmeyi deneyin.
Kalabalık Tespiti
Kalabalıkları çeken ürün tanıtımlarını yönetin. Bir kalabalık mağazanızın dışında toplandığı anda veya beklemeyeceğiniz herhangi bir gün, güvenliği ve personeli uyarın.
Yüz Tanıma
Yüz Tanıma ile bilinen hırsızları ve tercih edilen müşterileri tanımlayabilirsiniz – hırsızlığı azaltır ve aynı zamanda müşteri hizmetlerini iyileştirir.


İç Mekan İnsan Sayımı
Sadece tatiller için değil, tüm yoğun zamanlarınız için en iyi duruma getirin. Doğru bir sayımla, herhangi bir günde doğru sayıda personele sahip olduğunuzdan emin olabilir ve trafiği temel alarak hafta veya ayın satışlarını özelleştirebilirsiniz.

Airvms Thin Client: Düşük Maliyetli Çözüm

Airvms Thin Client gözetim kayıtlarını görüntülemek ve incelemek için etkili bir araçtır. Örneğin mağaza girişinde video gösterimi ile dükkan hırsızlarını caydırabilir. Ayrıca, beş dakikalık kolay kurulum ve bir akıllı telefondan erişimle, popüler bir seçimdir.

Airvms Fiziksel Güvenlik Cihazı: Küçük Bir Alan İçin Büyük Bir Çözüm

Airvms ekosistemini küçük bir pakette kullanın. Airvms Fiziksel Güvenlik Cihazı (PSA), 32 kameraya kadar ihtiyaç duyan küçük perakende satış işlemleri için idealdir. Video analitiği seçeneğine sahiptir ve yazılım yüklemesi gerekmez. PSA alanı kısıtlı alanlarda kolayca monte edebilir, bu da onu güçlü ve kullanışlı hale getirir.