Devlet Güvenliği için Güçlü Video Analizi ile Ölçeklenebilirlik ve Kusursuz Entegrasyon

Güçlü bir devlet güvenlik dağıtımı, artan ihtiyaçları karşılamak için sağlam bir video yönetim sisteminden, görüntü inceleme zamanını azaltan analitik ve BT işlemlerini kolaylaştırmak için merkezi BT yönetiminden oluşur.

Her Hükümet Kurumu Eşsiz Güvenlik Sorunlarıyla Yüzleşiyor

Polis istasyonları, sistemler büyüdükçe ölçeklenebilirlik sorunlarıyla mı karşılaşıyor? Piyasadaki en ölçeklenebilir video yönetim sistemlerinden biri yardımcı olabilir.

Şehir gözetim konuşmaları yönetilebilenden daha fazla görüntü üretiyor mu? Sağlam bir video analitiği paketi, inceleme için ilgili görüntüleri ayrıştırıp saatlerce iş gücünden tasarruf sağlar.

Airvms, bu sorunların üstesinden gelmek, şehir gözetimi, kolluk kuvvetleri ve her türlü devlet tesisi için güçlü bir teknoloji karışımıyla başa çıkıyor.

Konumları İzleme ve Güvenlik

Tesis Operasyonları Hakkında İstihbarat Toplama
Tüm Güvenlik Sistemlerini Merkezi Olarak Yönetin
Koruma yerleri. Mevcut sistemlerle bütünleşin ve binlerce farklı kamerayı yönetin.

İnsanları ve ilgi alanlarını belirleyin ve müdahale süresini önemli ölçüde azaltmak için derhal güvenlik personelini uyarın.
Verimliliği artırmak için buluttan merkezi BT yönetimi ile çok sahalı dağıtımlarda BT işlemlerini kolaylaştırın.

Devlet Güvenlik Dağıtımları için Airvms Teknoloji Ekosistemi

Airadio, son derece ölçeklenebilir, kullanımı kolay video yönetim yazılımımız (Airvms) ayrıca daha düşük toplam sahip olma maliyeti (TCO) sunar. Mevcut altyapı ile bütünleşir ve gelişen ihtiyaçlarla büyür.

Yerel güçlü video analitiği paketi ve buluttan sistem sağlığını izlemek ve yazılımı güncellemek için bir BT yönetim platformu olan Airvms Enterprise Manager ile Airvms, herhangi bir güvenlik sistemini devlet gözetim girişimlerinin aktif bir parçası haline getirmenin merkezinde yer alıyor.

Güçlü Yerel Video Analizi ile Devlet Güvenliğini Artırın

Airvms’in video analitiği paketi ile görevleri otomatikleştirin, süreci hızlandırın, görüntü inceleme süresini önemli ölçüde azaltın ve depolama alanı gereksinimlerini azaltın.

İster 20 kameranın altında bir binanın izlenmesi gerekse binlerce kameranın bulunduğu bir şehir gözetim sistemi olsun, analitik işlemleri tam olarak destekleyebilir.

Otomatik Plaka Tanıma (ALPR)
ALPR ile otoparklara yetkisiz erişimi önleyin ve devlet kurumlarının yakınındaki ilgi araçlarını belirleyin.
Yüz Tanıma
Sınırlı alanlara erişim kontrolünü güçlendirin ve görünümdeki genel değişikliklerden bağımsız olarak ilgilenen kişileri belirleyin.
Kalabalık Tespiti
Çalışanları ve kamu güvenliğini sağlamak için bir Hükümet bir binanın içinde veya dışında bir toplanırsa derhal güvenlik personelini uyarın.
Bırakılan ve Kaldırılan Öğe Algılama
Genel ve açık alanlarda kalan şüpheli paketleri hemen tanımlayın.

Düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti

Tipik olarak, kameraların, IT donanımının ve yazılımın önceden elde edilen maliyetleri yalnızca bir güvenlik sisteminin genel maliyetinin bir kısmını oluşturur. Çoğunluk kurulum, işlemler ve son kullanıcı verimliliğinden gelir. Bir sistem faaliyete geçtiğinde, Airvms teknolojisi daha sürdürülebilir bir BT ortamını destekler.