Thin Client

Thin Client ™, 30+ ağ video üreticisinden 1080p videoyu kolayca görüntülemek için tasarlanmış açık, basit ve uygun maliyetli bir PC alternatifidir.

Thin Client, IP gözetim videosunu ve dijital tabelaları görüntülemek için mükemmeldir. Cihaz, kurulumu ve kompakt tasarımı sayesinde hastaneler, bankacılık ve perakende satış gibi kısıtlı ortamlarda idealdir.

Açık

Thin Client, 30’un üzerinde ağ kamerası üreticisini destekler, böylece mevcut güvenlik uygulamalarına ve yeni projelere kolayca entegre edilebilir.

Esneklik

Kameraların ve birden fazla ekran düzeninin uzaktan kumandası için iPhone ve Android uygulamalarına bağlanma özelliği sayesinde kurulum beş dakikadan daha kısa sürer.

Kolay Video Oynatma ve Verme

Thin Client, gözetleme video oynatma ve dışa aktarımı için VMS ile Airadio Airvms mükemmel bir şekilde eşleşir. Thin Client’ın bu işlevi, iç kullanım amacıyla veya kaliteden ödün vermeden yetkililer tarafından incelenmek üzere gözetim kayıtlarını incelemek ve dışa aktarmak için hızlı ve düşük maliyetli bir yönteme ihtiyaç duyduğunuzda idealdir.

Düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti

Thin Client, ihtiyaç duyduğunuz performansı maliyetin çok altında sunar. Fansız, PoE destekli bir ürün olarak, cihaz bir Windows PC’den% 95 daha az enerji çeker. Güvenli ve basitleştirilmiş BT yönetimi, kısa ve uzun vadeli maliyetleri önemli ölçüde azaltan son kullanıcı eğitimini azaltır.