Airvms, Bankacılık Sektörüne Esnek ve Etkili Fiziksel Güvenlik Çözümleri ile Yardım Ediyor

Bugün siber güvenliğin etrafında bir çok alan var, ancak bankacılık endüstrisi için fiziksel güvenliğin önemini hatırlamak önemlidir.

Fiziksel güvenlik dağıtımları polis adli kurumlarına ve şüphelileri tespit etmeye yardımcı olurken, operasyonları desteklemek ve müşteri hizmetlerini geliştirmek için değerli iş zekası sağlayabilirler.

Depolama da bir zorluktur. Çoğu banka 90 günlük video depolama alanına ihtiyaç duyar. Yüzlerce şubesi olan çok uluslu bir banka düşünülürken bu çok fazla. Depolama alanı premiumdur.

Airvms, çalışanların ve müşterilerin korunmasına, ilgilenilen kişilerin tanımlanmasına yardımcı olmak ve bankacılık endüstrisindeki güvenlik sistemleri için daha düşük toplam sahip olma maliyeti sağlamak için güçlü bir teknoloji karışımı kullanır.

Konumları İzleyin ve Güvende Tutun
Operasyonlar Hakkında İstihbarat Toplayın Tüm Güvenlik Sistemlerini Merkezi Olarak Yönetin
Çalışanları ve müşterileri koruyun ve güçlü, esnek bir güvenlik sistemi ile hırsızlığı ve sahtekarlığı önleyin.Müşteri hizmetlerini iyileştirmeye yardımcı olmak için değerli iş zekasını toplayın.

Verimlilik için buluttan merkezi BT yönetimi ile çok sahalı dağıtımlarda BT işlemlerini yönetin.

Banka Güvenliği için Airvms Teknoloji Ekosistemi ve Daha Düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti

Son derece ölçeklenebilir, kullanımı kolay video yönetim yazılımımız (VMS) Airvms, daha düşük toplam sahip olma maliyeti (TCO) sunar. Mevcut altyapı ile bütünleşir ve yeni şubeler açıldıkça gelişen ihtiyaçlarla büyür.

Yerel güçlü video analitiği paketi olan Airvms ve sistem sağlığını izlemek ve yazılımı buluttan güncellemek için BT yönetim platformumuz Airvms Enterprise Manager, dolandırıcılığa karşı savaşmaya, soygunları önlemeye ve iş operasyonlarını desteklemeye yardımcı olabilir.

Düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti

Tipik olarak kameraların, BT donanımının ve yazılımın önceden elde edilen maliyetleri yalnızca bir güvenlik sisteminin genel maliyetinin bir kısmını oluşturur. Çoğunluk kurulum, işlemler, enerji tüketimi ve son kullanıcı verimliliğinden gelir.

Airvms ile, son kullanıcı daha düşük bir toplam sahip olma maliyeti yaşayabilir ve tüm sistemin kullanım ömrü boyunca maliyetleri düşürmeye yardımcı olabilir. Bu, tüm sistemin kullanım ömrü boyunca yüz binlerce dolara kadar tasarruf sağlayabilir ve herhangi bir işletme ile büyüyebilecek daha sürdürülebilir bir güvenlik çözümü sağlayabilir.

Güvenlik Sistemleri İçin Uyarıları Kullanım

Bir olaya zamanında yanıt verebilme yeteneği, çabalarını en çok ihtiyaç duyulan yerde uygulayabilecek personel de dahil olmak üzere, tüm güvenlik sisteminin etkinliğini arttırır. Dikkat edilmesi gereken bir konu varsa, halkı ve personel güvenliğini arttıran uyarılar derhal güvenlik personelini e-posta veya kısa mesaj yoluyla bilgilendirir.

Airvms Yüz Tanıma
Yüz Tanıma, bir binaya girmeden önce suçu azaltan bilinen suçluları tespit edebilir. Ayrıca, istisnai bir müşteri hizmeti deneyimi sunmak için belirli müşterileri tanımlayın.
Airvms Dış Mekan İnsan ve Araç İzleyici (PVT)
Bir nesneyi OPVT olan bir kişi veya araç olarak izleyin ve sınıflandırın. Son derece hassas ve güvenilir, bir yerin dışındaki tüm hareketlere dikkat edin.
Airvms Kişi Sayacı
Meşgul zamanlar için optimize edin. Doğru sayım, doğru personel sayısının yıl boyunca yoğun saatlerde bulunmasını sağlar.

Airvms Thin Client: Uygun Maliyetli Çözüm

Airvms Thin Client gözetim kayıtlarını görüntülemek ve incelemek için etkili bir araçtır. Örneğin, soygunun önüne geçmek için şubelerdeki kamusal alanlarda video gösterimi sağlayabilir. Bir akıllı telefondan kolay, beş dakikalık kurulum ve erişim sayesinde, popüler bir seçimdir.

Airvms Fiziksel Güvenlik Cihazı: Küçük Bir Alan İçin Büyük Bir Çözüm

Özel bir sunucu grubu veya dolabı için yeriniz yok mu? Yer kısıtlı şubelerin hala etkili bir güvenlik çözümüne ihtiyacı var.  Airvms Physical Security Appliance (PSA) 32 kameraya kadar ihtiyaç duyan şubeler ve küçük işlemler için idealdir. Video analitiği seçeneğine sahiptir ve yazılım yüklemesi gerekmez. PSA ayrıca alanla sınırlı alanlara kolayca monte edilebilir, bu da onu güçlü ve kullanışlı kılar.