Merkezi Bulut Yönetiminin Gücü

Çok siteli bir video gözetim sistemi mi yönetiyorsunuz? Güncel olmayan kamera yazılımı yazılımının gereksiz risklere maruz kalmasına izin vermeyin.

Airadio Enterprise Manager ™ (AEM) ile merkezi bulut yönetimini deneyimleyin.

SEM, yazılım ve ürün yazılımı güncellemelerini otomatikleştirirken, birleşik sağlık izleme ve ayar yönetimi yoluyla BT işlemlerinizi kolaylaştırmanıza olanak tanır. Airvms video yönetim yazılımı (VMS), R Serisi Ağ Video Kayıt Cihazları (NVR’ler), E Serisi fiziksel güvenlik cihazları (PSA’lar) ve İnce İstemciler içeren kurulumlar için idealdir.

Sezgisel web tabanlı bir konsol ve e-posta durumu özetleriyle çevrimdışı kameraları, depolama hatalarını ve CPU ve bellek eşiği ihlallerini hızlı bir şekilde tanımlayabilirsiniz. Bir merkezi arayüzden sistemleri kontrol ederek saha teknisyenlerine olan ihtiyacı sınırlayın. Ayrıca otomatik kamera şifresi güncellemeleriyle riski azaltabilir ve yerel olarak değiştirilemeyen ayarları açıkça tanımlama yeteneğine uygunluğu artırabilirsiniz.

Daha düşük ön yapılandırma ve AEM ile devam eden yönetim süresi sayesinde, dağıtımınızın diğer alanlarını yönetmek için kaynakları serbest bırakarak daha düşük toplam sahip olma maliyetinin keyfini çıkarın.

Airadio Enterprise Manager, dağıtılmış video dağıtımlarındaki BT işlemlerini kolaylaştırmaya yardımcı olur.

  • Çalışma süresini en üst düzeye çıkarın: Sorunları web panosu veya e-posta durumu özetleri aracılığıyla hızlı bir şekilde tanımlayın. Bildirilen olaylar arasında sunucu veya kamera bağlantılarının kesilmesi, depolama hataları, CPU ve bellek eşiği ihlalleri var.
  • Uyumluluğu arttırma: Açıkça SEM tarafından tanımlanan ayarlar yerel olarak değiştirilemez, bu da tutarsız ve uyumlu olmayan yapılandırmalarla ilgili sorunlardan kaçınır.
  • Düşük TCO: Merkezi yönetim, önceden yapılandırılmış yapılandırma ve devam eden yönetim süresini azaltır. İlk kurulum süresi, miras alınan ayarlarla (Politikalar aracılığıyla) buluttan azaltılır. Daha sonraki Politika değişiklikleri, güncellemeleri sunuculara göndererek başlatılır. Yazılım güncellemeleri ayrıca merkezi olarak yapılandırılabilir ve otomatik olarak kurulabilir.
  • Azaltılmış risk: Yaygın saldırı vektörlerini ele alarak güvenliği arttırın. Kameraların varsayılan şifrelerden ödün vermediğinden emin olun. Güvenlik kusurları içeren kamera yazılımı sürümlerini kolayca değiştirin. SEM, yöneticilerin en iyi uygulamaların benimsenmesini basitleştirmesine ve güvenlik açıklarını kolayca gidermesine izin verir. Sistem genelinde üretici yazılımı güncellemelerinin yanı sıra kamera şifresi değişikliklerini otomatikleştirmek için bulut konsolunu kullanın.