Eğlence Endüstrisi için Güçlü Video Analizi ve Merkezi Yönetim

Popüler gece kulüpleri ve otellerinden, büyük stadyumlara ve kumarhanelere kadar eğlence endüstrisi her gün ve gece milyonlarca insanın güvenliğini sağlamalıdır.

Doğru güvenlik sistemi, büzülmeyi azaltmak ve her türlü konumdaki değişiklik ve kazalara ilişkin sorumluluğu yönetmek için tüm alanların izlenmesine ve yönetilmesine yardımcı olabilir.

Güçlü video analizi, ilgilenen kişileri veya tanınmış konukları tanımlamak için kumarhane girişlerinde güvenliği ve hatta müşteri hizmetlerini iyileştirebilir

Birden fazla siteyi tek bir merkezi konumdan verimli bir şekilde yönetmeniz mi gerekiyor? Bu, buluttaki merkezi BT yönetiminin ne anlama geldiğiyle ilgilidir.

Airvms, eğlence endüstrisinin – barlar, gece kulüpleri, kumarhaneler, oteller, stadyumlar – personelin ve konukların güvende kalmasına, küçülme mücadelesi, sorumluluk yönetimi ve müşteri hizmetlerinin iyileştirilmesine yardımcı olmak için güçlü bir teknoloji karışımıyla başa çıkmaktadır.

Konumları İzleme ve Güvenlik

Operasyonlar Hakkında İstihbarat Toplayın
Tüm Sistemleri Merkezi Olarak Yönet
Personeli ve müşterileri koruyun, sorumluluğu yönetin ve güçlü, esnek bir güvenlik sistemi ile geniş alanları izleyin. Müşteri hizmetlerini ve güvenlik yanıt süresini geliştirmek için değerli istihbarat toplayın.

Verimliliği artırmak için çok merkezli dağıtımlarda BT işlemlerini merkezi bulut yönetimi ile kolaylaştırın.

Gece Kulüpleri, Kumarhaneler, Stadyumlar ve Oteller için Airvms Teknoloji Ekosistemi

Airadio, son derece ölçeklenebilir, kullanımı kolay video yönetim yazılımımız (Airvms) ayrıca daha düşük toplam sahip olma maliyeti (TCO) sunar. Mevcut altyapı ile bütünleşir ve gelişen ihtiyaçlarla büyür.

Yerel güçlü video analitiği paketi olan Airvms ve sistem sağlığını ve güncelleme yazılımını izlemek için merkezi bir BT yönetim platformu olan
Airvms Enterprise Manager, herhangi bir güvenlik sistemini aktif bir güvenlik görevlisine dönüştürmenin merkezindedir.

Büyüme ve Tesis Yönetimi için İş Zekasını Kullanın

Müşteri davranışları hakkında bilgi edinin ve tüm yönetim seviyelerinde karar alma sürecini iyileştirin. İnsanları doğru kararları doğru zamanda vermeleri ve bilgileri içgörülere dönüştürmeleri için yetkilendirin. Ayrıca, uyarılar derhal güvenlik personelini e-posta veya kısa mesaj yoluyla, yanıt süresini iyileştirerek personel ve kamu güvenliğini bildirir.

Airvms İç Mekan İnsan İzleme
Trafik akışını anlamak için ısı haritaları oluşturun. Bir etkinlik sırasındaki trafik akışını optimize etmek için site düzenlerini deneyin.
Airvms Plaka Tanıma (ALPR)
Büyük stadyumlar için araca erişim izni vermek veya reddetmek için özel otopark olanaklarını yönetin.
Yüz Tanıma
Stadyumlardaki bilinen sorunluları tanımlayın ve kumarhanelerdeki yasadışı kumar oyuncularını engelleyin. Ayrıca yüksek silindirleri belirleyin ve müşteri hizmetlerini iyileştirin.

İç Mekan İnsan Sayımı
Trafik akışını yönetmek için stadyumlardaki girişleri ve çıkışları azaltın ya da herhangi bir zamanda bir barda, gece kulübünde veya kumarhanede kaç kişinin olduğunu anlayın. Bir tesis içindeki belirli alanları yönetin.
Kalabalık Tespiti
Bir stadyumda ya da kumarhanede olsun, bir kalabalığın ne zaman toplandığını ve duruma uygun şekilde cevap vermesini tanımlayın.

Airvms Thin Client: Uygun Maliyetli Çözümle Yasadışı Faaliyetleri Engelleyin veya Markanızı Tanıtın

Airvms Thin Client gözetim kayıtlarını görüntülemek ve incelemek için etkili bir araçtır. Bir stadyumun, gece kulübünün, kumarhanenin veya otelin girişinde video gösterimli olası sorun çıkaranları tespit eder. Kolay, beş dakikalık kurulum, büyük maliyet tasarrufu ve bir akıllı telefondan erişim sayesinde, popüler bir seçimdir.

Airvms Fiziksel Güvenlik Cihazı: Küçük Bir Alan İçin Büyük Bir Çözüm

Airvms ekosistemini küçük bir pakette kullanın. Airvms Fiziksel Güvenlik Cihazı (PSA), 32 kameraya kadar olan küçük barlar veya gece kulüpleri için idealdir. Video analitiği seçeneğine sahiptir ve yazılım yüklemesi gerekmez. PSA alanı kısıtlı alanlarda kolayca monte edebilir, bu da onu güçlü ve kullanışlı hale getirir.