Airvms, Ulaştırma Endüstrisine Daha Fazla Yolcu Çekmek İçin Güvenlik Sistemleri Sunuyor

Ulaşım altyapısı ekonomi için kritik öneme sahiptir. Havaalanları, otobüs terminalleri, metro platformları ve tren istasyonları meşgul, kalabalık ve tahmin edilemez:

  • Fiziksel tehditler, yolcuları ve personeli tehlikeye maruz bırakır
  • Gecikmeler hayal kırıklığına neden olur
  • Aşırı kalabalık, giriş noktalarında tıkanıklıklara ve zarar verme potansiyeline neden olabilir

Bu, kötü bir seyahat deneyimi ve daha da kötüsü, azaltılmış güvenlik demektir.

Airvms teknolojisi, şüpheli davranışları ve ilgilenen kişilerin belirlenmesine yardımcı olabilir, işlemleri kolaylaştırabilir ve BT yönetimini bulutta merkezileştirerek zamandan ve paradan tasarruf sağlar.

Konumları İzleme ve Güvenlik

Operasyonlar Hakkında İstihbarat Toplayın
Tüm Güvenlik Sistemlerini Merkezi Olarak Yönetin
Yaralanma, ölüm veya hasarı önlemek için asfaltların yayalardan veya ekipmanlardan arınmış olduğundan emin olun. Karanlık ve yalıtılmış alanlarda bile çevreyi koruyun.

Kapılarda uzun sıralar mı oluşuyor? Platformlarda veya terminallerde toplanan kalabalıklar? Otomatik uyarılar, güvenli ve keyifli bir seyahat deneyimi yaratmanıza yardımcı olur.
Verimliliği artırmak ve maliyetleri düşürmek için buluttan merkezi BT yönetimi ile çok sahadaki veya büyük dağıtımlardaki BT işlemlerini kolaylaştırın.

Airvms Teknoloji Ekosistemi

Airadio, son derece ölçeklenebilir, kullanımı kolay video yönetim yazılımımız (Airvms) ayrıca daha düşük toplam sahip olma maliyeti (TCO) sunar. Mevcut altyapı ile bütünleşir ve gelişen ihtiyaçlarla büyür.

Yerel güçlü video analitiği paketi ve buluttan sistem sağlığını izlemek ve yazılımı güncellemek için bir BT yönetim platformu olan Airvms Enterprise Manager ile Airvms, herhangi bir güvenlik sistemini devlet gözetim girişimlerinin aktif bir parçası haline getirmenin merkezinde yer alıyor.

İşinizi büyütmek için iş zekası

Tüm yönetim seviyelerinde karar alma sürecini geliştirmek için personel ve müşteri davranışları dahil herşeyin nasıl çalıştığını öğrenin. İnsanları doğru zamanda doğru kararı vermeleri ve bilgileri içgörülere dönüştürmeleri için yetkilendirin. Ayrıca, dikkat edilmesi gereken bir konu varsa personeli ve kamu güvenliğini artırmak durumunda uyarılar derhal personeli ve güvenliği e-posta veya kısa mesaj yoluyla bilgilendirir.

Airvms Yüz Tanıma
Bilinen teröristleri derhal teşhis et. Bir şüpheli mülkünüzdeyse uyarıları derhal güvenliğe bildirebilir.
Bırakılan ve Kaldırılan Ürün Tespiti (LRID)
Bırakılan poşetler potansiyel tehlikedir. Şüpheli paketleri güvenlik görevlilerine bildiren uyarılarla belirleyin ve araştırın.
Airvms Plaka Tanıma (ALPR)
Trafik sıkışıklığı ve kamu araçları, havaalanı girişlerinde sorunlara neden olabilir. ALPR ile kontrol yetkisine yardımcı olun.
Kalabalık Tespiti
Bilgisayarlar uzadığı veya kapılar kalabalıklaştığında derhal güvenlik görevlisi. Bu, daha verimli bir seyahat alanı oluşturmanıza yardımcı olur.
Airvms Dış Mekan İnsan ve Araç İzleyici (OPVT)
Personelin, yolcuların ve malların güvenliğini sağlamak için pistlerdeki insanları ve araçları doğru şekilde izler ve sınıflandırır.

Uygun Maliyetli Video İzleme Çözümü ile Suçlu Davranışını Engelleyin

Airvms Thin Client, gözetim kayıtlarını görüntülemek ve incelemek için etkili bir araçtır. Otobüs, tren, metro ve uçaklardaki suçluların yakalanmasına yardımcı olabilir. Akıllı telefonunuzdan kolayca, beş dakikalık kurulum ve erişimle, popüler bir seçimdir – ve güçlü bir araçtır.

Airvms Fiziksel Güvenlik Cihazı – Küçük Bir Alan İçin Büyük Bir Çözüm

Airvms ekosistemini küçük bir pakette kullanın. Airvms Fiziksel Güvenlik Cihazı (PSA), 32 kameraya kadar ihtiyaç duyan küçük perakende satış işlemleri için idealdir. Video analitiği seçeneğine sahiptir ve yazılım yüklemesi gerekmez. PSA alanı kısıtlı alanlarda kolayca monte edebilir, bu da onu güçlü ve kullanışlı hale getirir.

Ulaştırma merkezleri potansiyel sorunlarla doludur ve çözümler daha karmaşık hale gelir. Airvms, taşımacılık pazarına – havaalanları, otobüs terminalleri, metro platformları ve tren istasyonları gibi – müşteriler için güvenli ve erişilebilir bir seyahat deneyimi sunmalarına yardımcı olur.