Airvms, İnşaat, Otomotiv ve İmalatta Hırsızlıkları Önlemek için Güvenlik Sistemleri Sunuyor

Sağlam bir güvenlik sistemi, yanlış iddiaları reddetmenize ve masraflı sahte sigorta taleplerini azaltmanıza yardımcı olacaktır. Airvms çözümleri ayrıca karmaşık sitelerin izlenmesine yardımcı olabilir ve tüm sisteminizi kolayca yönetebilir.

Şirketler, güçlü video analitiği ile sahadaki hırsızlığı ve vandalizmi azaltabilir hatta ortadan kaldırabilir. Birden fazla yeri yönetmeniz mi gerekiyor? Merkezileştirilmiş BT yönetimi yardımcı olabilir.

Airvms, hırsızlığı önlemek, sorumluluğu azaltmak ve her türlü sektör için BT işlemlerini kolaylaştırmak için güçlü bir teknoloji karışımıyla bu sorunları çözmektedir.

Konumları İzleme ve Güvenlik

Tesis Operasyonları Hakkında İstihbarat Toplama Tüm Güvenlik Sistemlerini Merkezi Olarak Yönetin
Çalışanları ve müşterileri koruyun ve güçlü, esnek bir güvenlik sistemi ile hırsızlığı ve sahtekarlığı önleyin.
İşlemleri anlamaya ve süreçleri iyileştirmeye yardımcı olabilecek değerli iş zekasını toplayın.

Verimliliği artırmak için buluttan merkezi BT yönetimi ile çok sahalı dağıtımlarda BT işlemlerini kolaylaştırın.

İnşaat, Otomotiv ve Üretim Güvenliği için Airvms Teknoloji Ekosistemi

Airadio, son derece ölçeklenebilir, kullanımı kolay video yönetim yazılımımız (Airvms) ayrıca daha düşük toplam sahip olma maliyeti (TCO) sunar. Mevcut altyapı ile bütünleşir ve gelişen ihtiyaçlarla büyür.

Yerel güçlü video analitiği paketi ve buluttan sistem sağlığını izlemek ve yazılımı güncellemek için bir BT yönetim platformu olan Airvms Enterprise Manager ile Airvms, herhangi bir güvenlik sistemini devlet gözetim girişimlerinin aktif bir parçası haline getirmenin merkezinde yer alıyor.

İş Zekasını Daha Güvenli, Daha Verimli Bir Çalışma Ortamı İçin Kullanın

İş zekası, tüm yönetim seviyelerinde karar alma sürecini iyileştirir. Bu, insanları doğru zamanda doğru kararı vermelerini sağlayarak bilgiyi içgörüye dönüştürür. Ayrıca, dikkat edilmesi gereken ve herkesin güvenliğini arttıran bir sorun varsa, uyarılar derhal personeli ve güvenliği e-posta ve kısa mesaj yoluyla bilgilendirir.

Airvms İç Mekan İnsan İzleme
Endüstriyel ortamlar toz duman ve görünürlük sorunlarına neden olur. İnsanların çalışma sitelerinde nasıl gezindiğini anlamak için oluşturulan ısı haritalarını nasıl kullanacağınızı öğrenin.
Airvms Dış Mekan İnsan ve Araç Takibi (OPVT)
Bir şantiyenin etrafına üçlü kablolar veya belirli bir makine parçası ayarlamak için OPVT kullanın, herhangi biri bir alana girdiğinde veya alet veya ekipman almaya çalıştığında personel uyarılır.

Yüz Tanıma
Sınırlı alanlara iki faktörlü kimlik doğrulama ekleyin, erişim noktalarını kontrol edin ve tüm sitenin güvenliğini arttırın.
Kalabalık Tespiti
Belirlenmiş bir alanda belirli bir süre toplanılırsa, alanları açık tutar ve güvenlik personeline bildirir.

Airvms Thin Client: Gerçek Zamanlı Ekipman İzleme ve Video Görüntüleme

Airvms Thin Client gözetim kayıtlarını görüntülemek ve incelemek için etkili bir araçtır. Montaj hattı aktivitesini görüntüleyebilir, işlemleri çok uzak mesafeden görebilir ve bir alarm veya olay durumunda video görüntüleyebilir. Kolay, beş dakikalık kurulum ve akıllı telefonunuzdan erişim sayesinde, popüler bir seçimdir.

Airvms Fiziksel Güvenlik Cihazı: Küçük Bir Alan İçin Büyük Bir Çözüm

Airvms ekosistemini küçük bir pakette kullanın. Airvms Fiziksel Güvenlik Cihazı (PSA), 32 kameraya kadar olan küçük barlar veya gece kulüpleri için idealdir. Video analitiği seçeneğine sahiptir ve yazılım yüklemesi gerekmez. PSA alanı kısıtlı alanlarda kolayca monte edebilir, bu da onu güçlü ve kullanışlı hale getirir.