Eğitim Kurumlarında Tasarruf Sağlayan ve Verimliliği Artıran Güvenlik Sistemleri

Bir güvenlik projesinde, lise veya üniversite için olsun, benzersiz durumlar var:

  • Düşük dereceli öğrenciler için ebeveyn tanımlaması
  • Hırsızlık, vandalizm ve uyuşturucu ile mücadele için otoparklar gibi alanlarda artan izleme
  • Yüksek sınıflarda öğrenci-öğrenci şiddeti için ortak alan gözetimi
  • Otoparklar ve diğer güvenli yerler için erişim kontrolü

Ayrıca, birçok okul analog CCTV’den IP tabanlı bir CCTV güvenlik sistemine geçiyor. Sebep? İlgilenen kişileri tanımlamak için daha net görüntüler, entegre video analitiği ve dağıtımları gerektiği gibi büyütmek için esneklik ve ölçeklenebilirlik.

Airvms, bu sorunları gidermek ve dünyadaki eğitim kurumlarında güvenliği artırmak için güçlü bir teknoloji ve donanım karışımı kullanıyor.

Konum İzleme ve Güvenlik

Tesisler Hakkında İstihbarat Toplayın
Tüm Sistemleri Merkezi Olarak Yönet
Öğrencileri ve personeli koruyun, hırsızlık ve vandalizmi güçlü, esnek bir güvenlik sistemi ile caydırın. Operasyonların anlaşılmasına yardımcı olmak için personel ve öğrenci davranışları hakkında değerli bilgiler toplayın. Bulutta merkezi BT yönetimi ile büyük kampüslerdeki çoklu saha dağıtımları için BT işlemlerini kolaylaştırın.

Eğitim Güvenliği ve Kampüs İstihbaratı için Airvms Teknoloji Ekosistemi

Airvms , Son derece ölçeklenebilir, kullanımı kolay video yönetim yazılımımız (VMS) ayrıca daha düşük toplam sahip olma maliyeti (TCO) sunar. Mevcut altyapı ile bütünleşir ve gelişen ihtiyaçlarla büyür.

Yerel güçlü video analitiği paketi ve buluttan sistem sağlığını izlemek ve yazılımı güncellemek için bir BT yönetim platformu olan
Airvms Enterprise Manager (AEM) ile Airvms, herhangi bir güvenlik sistemini eğitimin ayrılmaz bir parçası haline getirmenin merkezinde yer alıyor.

Düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti

Tipik olarak, kameraların, IT donanımının ve yazılımın önceden elde edilen maliyetleri yalnızca bir güvenlik sisteminin genel maliyetinin bir kısmını oluşturur. Çoğunluk kurulum, işlemler, enerji tüketimi ve son kullanıcı verimliliğinden geliyor.

Airvms ile, son kullanıcı daha düşük bir toplam sahip olma maliyeti yaşayabilir ve bu sayede tüm sistemin kullanım ömrü boyunca maliyetleri düşürür. Bu, tüm sistemin kullanım ömrü boyunca yüz binlerce dolara kadar tasarruf sağlayabilir ve herhangi bir işletme ile büyüyebilecek daha sürdürülebilir bir güvenlik çözümü sağlayabilir.

Analytics, Daha Verimli Bir Güvenlik Sistemi Yaratabilir

Tüm yönetim seviyelerinde karar alma sürecini geliştirmek için personel ve öğrenci davranışları hakkında bilgi edinin. İnsanları doğru zamanda doğru kararı vermeleri ve bilgileri içgörülere dönüştürmeleri için yetkilendirin. Ayrıca, dikkat edilmesi gereken bir konu varsa personeli ve kamu güvenliğini artırmak durumunda uyarılar derhal personeli ve güvenliği e-posta veya kısa mesaj yoluyla bilgilendirir.

Kalabalık Tespiti
Kalabalık Tespiti, gerekli olunan hallerde güvenliği uyarabilir .
Airvms Dış Mekan İnsanları ve Araç Takibi
Hırsızlığı ve vandalizmi azaltmaya yardımcı olmak için çevre korumasını artırın. İnsanları ve araçları tanımlayın ve sınıflandırın.
Yüz Tanıma
Ebeveyn kimliği ile ilgilenen kişileri tespit edin. Çocuk almaya yetkili olmayan şüpheli ebeveynleri engelleyerek çocuk güvenliğini arttırın.
Airvms Plaka Tanıma
Otoparklara girişi kontrol etmek için erişim kontrol sistemleri ile entegrasyon. “İzin verilen” ve “engellenen” listeler erişim veya reddedilme araçlarını belirtir.

Airvms Thin Client: Uygun Maliyetli Çözümle Güvenlik

Thin Client, izleme kayıtlarını görüntülemek ve incelemek için etkili bir araçtır. Örneğin, bir okul binasına girmek ve içindeki sorunlu alanlara göz atmak isteyen bir kişiyi kolayca görüntüleyebilir. Kolay, beş dakikalık kurulum ve bir akıllı telefondan erişimle, popüler bir seçimdir.

Airvms Fiziksel Güvenlik Cihazı – Küçük Bir Alan İçin Büyük Bir Çözüm

Airvms ekosistemini küçük bir pakette kullanın. Airvms Fiziksel Güvenlik Cihazı (PSA), yalnızca 32 kameraya kadar ihtiyacı olan küçük okullar için idealdir. Video analitiği seçeneği ve hiçbir yazılım kurulumuna gerek kalmadan PSA, alanı kısıtlı alanlara kolayca monte edebilir, bu da onu güçlü ve kullanışlı hale getirir.