Kişi Sayacı

Artık doğru ziyaretçi sayısının çok önemli olduğu bir mağazaya veya tesise giren ve çıkan insanların sayısını takip etmek için yanlış, karmaşık ve pahalı üçüncü taraf çözümlerine güvenmek için bir neden kalmadı.

Kişi Sayacı, girişler ve çıkışlar için tasarlanan, çok hassas iç mekan insan sayımı için mükemmel bir çözümdür. Kolayca dışa aktarılan raporlama sayesinde, trafik eğilimlerini belirlemek ve güvenliği, güvenliği ve zararı önleme konusunda kararlar almak kolaydır. Kişi Sayacı perakende ortamlar, okullar, bankalar, eğlence tesisleri, cezaevleri ve havaalanları için idealdir.

Kayıp Önleme ve Güvenliği Geliştirin

People Counter’ın kameradaki raporlaması sayesinde, gerçek zamanlı olarak giren ve çıkan insanların sayısını takip etmek kolaydır. Bu özellik, mülkünüze gelen ziyaretçilerin kapandıktan sonra hala tesisinizde olup olmadığını bilmek, kayıpların önlenmesini azaltmak ve bir gecede personeli güvende tutmak için mükemmeldir. Kullanıcı tanımlı sayma hattı ve akıllı sayma doğruluğu yüksek tutar. Kamera tabanlı bir video analitiği olarak kurulum çok esnektir ve verilerin mümkün olduğu kadar kesin olmasını sağlar.

Perakende İş Zekası

People Counter’ın dinamik raporlama özelliği sayesinde raporları içeri ve dışarı izleyerek, ziyaretçi sayıları ve eğilimlerini tespit etmek kolaydır. Mağaza sayısının yüksek olduğu günleri ve saatleri bilerek, personel sayısını optimize edin ve kaliteli müşteri hizmeti sağlayın. Birden fazla girişe sahip perakendeciler için, doğru kişilerin sayımı, hangi girişlerin daha yüksek trafik gördüğünü ve personelin uygun yere en yakın yerleştirilmiş olduğunu bilmek için mükemmeldir.

İç insan sayımı da bir promosyonun veya etkinliğin, günlük işlem sayımını doğru insanları karşılaştırarak satışları artırmaya yardımcı olup olmadığını bilmek için gereken bilgileri sağlamada son derece yararlıdır. People Counter ile iş zekası olanakları çok sağlam.

Yüksek Hassasiyetle Küçük Donanım Ayakizi

People Counter video analizi ve raporlaması, merkezi bir sunucu yerine doğrudan kamerada yürütülür ve video analizinin ölçeklenebilirliğini büyük ölçüde artırır. Bu, küçük bir donanım ayak izi yaratır, minimum BT altyapısı gerektirir ve son derece hassas kişilerin sayısını korurken maliyetleri düşürür.