Airvms, Enerji Endüstrisi için Uygun Maliyetli ve Verimli Güvenlik İzleme Sunuyor

İzole bölgelerdeki hırsızlığı ve vandalizmi azaltmaya yardımcı olmak için uzaktaki pompalama istasyonları, boru hattı inşaat projeleri veya nükleer santraller gibi tüm yerleri verimli bir şekilde izleyin.

Dışarıdaki ve dağınık alanlardaki hırsızlık ve vandalizm bir endişe kaynağı ise, buluttan merkezi bir BT yönetimi bu uzak bölgeleri etkin bir şekilde izlemeye yardımcı olabilir.

Sınırlı bant genişliği ve güç, uzak ve yalıtılmış ortamlarda da endişe verici olabilir. Düşük donanım alanı kaplayan bir video yönetim sistemi, sunucu gereksinimlerinin azalmasına ve bilgi işlem konusunda yardımcı olabilir.

Airvms, enerji pazarındaki güvenlik ve izleme sorunlarını çözmek için sağlam bir teknoloji karışımı kullanır.

Tüm Konumları İzleyin ve Güvenceye Alın Video Analytics ile Kontrolü Güçlendirin
Tüm Sisteminizi Her Yerde, Her Zaman Yönetin
Güçlü, esnek bir güvenlik sistemi ile en uzak yerleri bile izleyin ve güvenceye alın. Video izleme sisteminizi, erişim noktaları ve giriş noktaları üzerinde size daha fazla kontrol verebilecek analitiklerle güçlendirin. Verimliliği artırmak için çok alanlı dağıtımlarda BT işlemlerini merkezi BT yönetimi ile kolaylaştırın.

Enerji Uygulamaları için Airvms Teknoloji Ekosistemi

Airvms, son derece ölçeklenebilir, kullanımı kolay video yönetim yazılımımız (VMS) ayrıca daha düşük toplam sahip olma maliyeti (TCO) sunar. Mevcut altyapı ile bütünleşir ve gelişen ihtiyaçlarla büyür.

Yerel güçlü video analitiği paketi olan Airvms ve sistem sağlığını izlemek video analitiği ve yazılımı buluttan güncellemek için bir BT yönetim platformu olan Airvms Enterprise Manager, sitelerin güvenli ve güvenli olmasını sağlamak için elinden geleni yapar.

Düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti

Tipik olarak, kameraların, IT donanımının ve yazılımın önceden elde edilen maliyetleri yalnızca bir güvenlik sisteminin genel maliyetinin bir kısmını oluşturur. Çoğunluk kurulum, işlemler, enerji tüketimi ve son kullanıcı verimliliğinden gelir.

Airvms ile, son kullanıcı daha düşük bir toplam sahip olma maliyeti yaşayabilir ve bu sayede tüm sistemin kullanım ömrü boyunca maliyetleri düşürür. Bu, tüm sistemin kullanım ömrü boyunca yüz binlerce dolara kadar tasarruf sağlayabilir ve herhangi bir işletme ile büyüyebilecek daha sürdürülebilir bir güvenlik çözümü sağlayabilir.

Daha Verimli Bir Güvenlik Sistemi Oluşturun

Tek bir yerde merkezi BT yönetimi ile tüm güvenlik dağıtımının kontrolünü arttırın. Geçiş kontrol sistemleriyle eşleştirmek ayrıca daha güçlü bir güvenlik uygulaması anlamına gelir. Ayrıca, dikkat edilmesi gereken, yanıtlama süresini ve güvenliği artıran bir sorun varsa, uyarılar derhal güvenlik personelini e-posta veya kısa mesaj yoluyla bilgilendirir.

Bir olaya zamanında yanıt verebilme yeteneği, çabalarını en çok ihtiyaç duyulan yerde uygulayabilecek personel de dahil olmak üzere, tüm güvenlik sisteminin etkinliğini arttırır.

Otomatik Plaka Tanıma (ALPR)
Air Vms ALPR ile tesislerinizdeki otoparklara yetkisiz erişimi otomatik olarak önler. Daha fazla kontrol için belirli araçlara erişim izni verme veya reddetme .
Airvms Yüz Tanıma
Airvms Yüz Tanıma ile sınırlı erişim ve giriş noktalarına ek bir güvenlik katmanı ekleyin. İkili kimlik doğrulama, herhangi bir yerin güvenliğini sağlayarak insanları ve mülkleri güvende tutar .
Airvms Dış Mekan İnsan ve Araç İzleme (OPVT)
Bir nesneyi bir kişi veya araç olarak takip edin ve sınıflandırın. Son derece hassas ve güvenilir Airvms OPVT, bir yerin dışındaki tüm hareketlere dikkat etmenizi sağlar.

Airvms Thin Client: Uygun Maliyetli Çözümle Altyapıyı İzleyin

Airvms Thin Client, gözetim kayıtlarını görüntülemek ve incelemek için etkili bir araçtır. Örneğin, videoyu bir alarm veya olay durumunda gösterebilir ve personelin kritik makineleri izlemesine yardımcı olabilir. Bir akıllı telefondan kolay, beş dakikalık kurulum ve erişim sayesinde, popüler bir seçimdir.

Airvms Fiziksel Güvenlik Cihazı: Küçük Bir Alan İçin Büyük Bir Çözüm

Airvms ekosistemini küçük bir pakette kullanın. Airvms Fiziksel Güvenlik Cihazı (PSA), yalnızca 32 kameraya kadar ihtiyaç duyan uzak yerler için idealdir. Video analitiği seçeneği ve hiçbir yazılım kurulumuna gerek kalmadan PSA, alanı kısıtlı alanlara kolayca monte edebilir, bu da onu güçlü ve kullanışlı hale getirir.